Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo

 

 

kosmetiku lze zakoupit v  e-shopu zde

          Opalovací mléka         

ACTIVE LOTION LEVEL 1

200ml - 149,-Kč   60ml - 85,-Kč

Opalovací mléko s vyváženým obsahem aktivních látek. Určeno pro ty, kteří se začínají opalovat. Přírodní extrakty, ušlechtilé oleje, hydratační a vyživující látky zajistí veškerou potřebnou péči neopálené pokožce během opalování. Výsledkem je kvalitní základ pro další opálení za bezkonkurenční cenu. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


EXCLUSIVE LOTION LEVEL 2

                                                                          

200ml - 199,-Kč   60ml - 99,-Kč   12ml - 25,-Kč

Opalovací mléko je určeno pro již částečně opálenou pleť. Přírodní extrakty, ušlechtilé oleje, hydratační a vyživující látky zajistí veškerou potřebnou péči o pleť během opalování. Superbronzery zintenzivní a zkvalitní dosažené opálení. Kvalitní výrobek za super cenu. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 1. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


BRONZING ACTION LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   60ml - 149,-Kč   12ml - 30,-Kč

Opalovací mléko Vám díky obsahu nejúčinnějších superbronzerů umožní dosáhnout ješte intenzivnejší, atraktivní a dlouhotrvající opálení. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Obsahuje vysoké množství přírodních extraktů, ušlechtilých olejů, hydratačních a vyživujících látek. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 2. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


FANATIC LEVEL 2

 

200ml - 199,-Kč

Opalovací mléko s exkluzivní přírodní melounovou vůní. Unikátní receptura je založena na vysokém obsahu aktivních superbronzerů, extraktu z konopí a aktivátoru kyslíku pro urychlení buněčných procesů. Umožní Vám dosáhnout ješte intenzivnejší, atraktivní a dlouhotrvající opálení za bezkonkurenční cenu. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


RAPID LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   12ml - 30,-Kč

Opalovací mléko, které si Vás získá exkluzivní přírodní melounovou vůní. Unikátní receptura je založena na vysokém obsahu aktivních superbronzerů, extraktu z konopí a aktivátoru kyslíku pro urychlení buněčných procesů. Umožní Vám dosáhnout ješte intenzivnejší, atraktivní a dlouhotrvající opálení za bezkonkurenční cenu. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 2.


COCONUT LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   60ml - 149,-Kč   12ml - 30,-Kč

Opalovací mléko s přírodní kokosovou vůní a bezkonkurenčním množstvím přírodních extraktů pro dosažení ješte intenzivnejšího, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 2.


CITRUS LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   60ml - 149,-Kč   12ml - 30,-Kč

Opalovací mléko s přírodní pomerančovou vůní a bezkonkurenčním množstvím přírodních extraktů pro dosažení ješte intenzivnejšího, atraktivního a dlouhotrvajícího opálení. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 2.


RED HOT LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   60ml - 149,-Kč   12ml - 30,-Kč

Prokrvující opalovací mléko s pálivým efektem tingle. Díky prokrvení pleti lze dosáhnout maximálního atraktivního opálení ve velice krátké době. Obsahuje vysoké množství přírodních extraktů, zklidňujících a hydratačních látek pro zajištění potřebné péče během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Není určeno pro citlivou pleť a pleť s jakýmikoliv poškozeními či alergickými reakcemi! Je nutné výrobek předem vyzkoušet na menší části pleti! Není určeno pro použití na obličej!

 

       Spreje, gely a krémy      

 

SUPERBRONZER LEVEL 2

 

200ml - 299,-Kč   4ml - 30,-Kč

Dvousložkový opalovací dvojfázový "shake". Díky vyvážené kombinaci konopného, jojobového a mandlového oleje s aktivními superbronzery je opálení velice rychlé a kvalitní. Dokonalou péči o pleť během opalování zajistí bezkonkurenční množství přírodních extraktů, hydratačních, vyživujících a zklidňujících látek. Zanechává na zvláčněné a vyživené pleti sametový film, který zamezuje vysychání pleti. Vhodný pro suchou pleť.


HEMP SUPERACCELERATOR LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   4ml - 35,-Kč

Dvousložkový opalovací dvojfázový "shake". Díky vyvážené kombinaci konopného, jojobového a mandlového oleje s aktivními superbronzery je opálení velice rychlé a kvalitní. Dokonalou péči o pleť během opalování zajistí bezkonkurenční množství přírodních extraktů, hydratačních, vyživujících a zklidňujících látek. Zanechává na zvláčněné a vyživené pleti sametový film, který zamezuje vysychání pleti. Vhodný pro suchou pleť. Řada level 3 obsahuje o 100 % vyšší koncentraci aktivních látek než řada level 2.


TURBO AQUATIC LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč   4ml - 40,-Kč

Nemastný opalovací sprej s aktivními superbronzery pro rychlé a atraktivní opálení. Obsahuje vysoké množství vodorozpustných aktivních látek pro rychlejší a trvalejší opálení, vyživení, zvláčnění a zklidnění pleti. Obsahuje jedinečný hydratační systém, založený na vytvoření jemného silikonového filmu, který zabraňuje vypařování vody z pokožky, čímž je zamezeno vysychání pleti. Velice vhodný pro mastnou pleť a pleť trpící akné.


AMAZON SPRAY LEVEL 3

 

200ml - 299,-Kč

Opalovací mléko ve spreji Vám díky obsahu nejúčinnějších superbronzerů umožní dosáhnout ješte intenzivnejší, atraktivní a dlouhotrvající opálení. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určeno pro již opálenou pleť. Obsahuje vysoké množství přírodních extraktů, ušlechtilých olejů, hydratačních a vyživujících látek. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 2. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


BRAZIL GEL LEVEL 3

 

200ml - 249,-Kč   60ml - 119,-Kč   12ml - 30,-Kč

Opalovací gel Vám díky obsahu nejúčinnějších superbronzerů umožní dosáhnout ješte intenzivnejší, atraktivní a dlouhotrvající opálení. Zajistí nejkvalitnější péči o pleť během opalování. Určen pro již opálenou pleť. Obsahuje vysoké množství přírodních extraktů, hydratačních a vyživujících látek. Koncentrace aktivních látek je o 100 % vyšší než u level 2. Vhodný pro mastnou a smíšenou pleť.

 

          Superakcelerátory         

 

TURBO SUPERACCELERATOR

 

250ml - 399,-Kč   12ml - 40,-Kč

Určeno pro opravdové profesionály k dosažení nejrychlejšího bronzového opálení. Tento výrobek je založen na vysoké koncentraci Tyrosinu, což je nejúčinnější aktivní látka urychlující opálení. Obsahuje celou řadu přírodních extraktů, hydratačních a zklidňujících látek. Penetrační systém zajišťuje pronikání aktivních látek do nejspodnějších vrstev pokožky, což má za následek dlouhotrvající atraktivní opálení. Obsahuje o 100 % vyšší koncentraci vybraných aktivních látek než řada level 3. Mléko je vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


HEMP SUPERACCELERATOR

 

250ml - 399,-Kč   60ml - 149,-Kč   12ml - 40,-Kč

Určeno pro opravdové profesionály k dosažení nejtmavšího bronzového odstínu. Tento výrobek je založen na širokém spektru účinnosti extraktu z konopí, aktivních superbronzerů, hydratačních a zklidňujících látek. Penetrační systém zajišťuje pronikání aktivních látek do nejspodnějších vrstev pokožky, což má za následek dlouhotrvající atraktivní opálení. Obsahuje o 100 % vyšší koncentraci vybraných aktivních látek než řada level 3. Mléko a mléko ve spreji je vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


ABSOLUT SUPERACCELERATOR

 

250ml - 499,-Kč   60ml - 199,-Kč   12ml - 50,-Kč

Pokud máte pocit, že vaše opálení již nelze zintenzivnit, je tu pro Vás ABSOLUT SUPERACCELERATOR. Nejvýstižnější charakteristika pro tento výrobek je absolutní špička. Naprosto bezkonkurenční výrobek na trhu. Obsahuje nejvyšší koncentrace aktivních látek. Mléko a mléko ve spreji je vhodné pro suchou a smíšenou pleť.

 

          Po opalování         

 

ALOE LOTION

 

200ml - 149,-Kč

Hydratační a zklidňující mléko po opalování. Nová receptura je založena na vysoké koncentraci zklidňujícího extraktu aloe vera, přírodních extraktů, exkluzivních vyživujících a hydratačních látek, ušlechtilých ulejů. Je nezbytné pro zklidnění pleti po opalování, dodání potřebné hydratace a výživy. Zabraňuje vysychání pleti, díky vysoce účinným antioxidantům jejímu předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek. Každodenním používáním se opálení uchová po výrazně delší dobu. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


PANTHENOL

   

200ml - 149,-Kč

Hydratační a zklidňující mléko po opalování. Nová receptura je založena na vysoké koncentraci zklidňujícího panthenolu, přírodních extraktů, exkluzivních vyživujících a hydratačních látek, ušlechtilých ulejů. Je nezbytné pro zklidnění pleti po opalování, dodání potřebné hydratace a výživy. Zabraňuje vysychání pleti, díky vysoce účinným antioxidantům jejímu předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek. Každodenním používáním se opálení uchová po výrazně delší dobu. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


BRAZIL BEAUTY

 

250ml - 199,-Kč

OHydratační a zklidňující mléko po opalování. Nová receptura je založena na vysoké koncentraci výtažku z konopí, přírodních extraktů, ušlechtilých ulejů, exkluzivních zklidňujících, vyživujících a hydratačních látek. Je nezbytné pro zklidnění pleti po opalování, dodání potřebné hydratace a výživy. Zabraňuje vysychání pleti, díky vysoce účinným antioxidantům jejímu předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek. Každodenním používáním se opálení uchová po výrazně delší dobu. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.


SHOWER GEL

 

250ml - 149,-Kč

Sprchový gel po opalování. Zabraňuje vyblednutí pleti po opalování. Množstvím hydratačních, zklidňujících a vyživujících látek naprosto bezkonkurenční sprchový gel. Zabrání vysušování pleti po koupeli a zajistí její dokonalé vyživení. Zanechává jemný hydratační film, pleť je sametově jemná a vláčná. Obsahuje: aloe vera, panthenol, koenzym Q10, vitamin E, silikon, fucogel 1000 PP, mandlový a jojobový olej, extrakty z konopí, brazilského ořechu, zeleného čaje.


HEMP AFTER TAN FACE CREME

 

50ml - 155,-Kč

Hydratační a zklidňující krém po opalování k ošetření tváře a dekoltu . Receptura je založena na vysoké koncentraci výtažku z konopí, přírodních extraktů, ušlechtilých ulejů, exkluzivních zklidňujících, vyživujících a hydratačních látek. Je nezbytné pro zklidnění pleti po opalování, dodání potřebné hydratace a výživy. Zabraňuje vysychání pleti, díky vysoce účinným antioxidantům a koenzymu Q10 jejímu předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek. Každodenním používáním se opálení uchová po výrazně delší dobu. Vhodné pro suchou a smíšenou pleť.

 

     Složení solární kosmetiky    

 

Při opalování v soláriu je velice důležité používat solární kosmetiku nejen pro urychlení opálení, ale také k zabránění vysychání pleti, zajištění potřebné výživy, ochrany a péče. Rychlé a trvalé opálení, atraktivní bronzový odstín a dokonalou péči během i po opalování Vám zajistí špičková solární kosmetika s přírodními extrakty Oranjito. Naše výrobky získaly v celosvětové konkurenci první cenu za nejlepší zahraniční kosmetický výrobek na mezinárodním kosmetickém veletrhu v polské Lodži. Nová řada je založena na vysokém množství přírodních extraktů a obsahu nejúčinnějších superakcelerátorů, které zajistí rychlé, zdravé a bronzové opálení, obsahuje široké spektrum výrobků pro všechny typy pleti. V nabídce je téměř padesát druhů výrobků od nejmenších 12 ml jednorázových sáčků po výhodná 250 ml balení. Všechny výrobky se velice dobře roztírají a rychle vstřebávají, vybrat lze z atraktivní melounové, kokosové a citrusové vůně nebo příjemné vůně bílého čaje.

Díky exkluzivnímu a naprosto jedinečnému složení a aktivnímu komplexu MAX. EFFECT dosáhnete opravdu skvělých výsledků.

Multiaktivní komplex MAX. EFFECT:
Max.effect je nově vyvinutý multiaktivní komplex, založený na vysoké účinnosti a širokém spektru působnosti přírodních extraktů, (konopného, brazilského ořechu, maracuji, kávovníku, zeleného čaje, pomerančové slupky, aloe vera, shea butter a ušlechtilých olejů), vysoké koncentraci akcelerátorů a aktivním penetračním systému. Funkcí komplexu Max.effect je dosažení maximálního a dlouhotrvajícího opalovacího efektu na jednotlvých úrovních, zajištení dokonalé péče, výživy a ochrany pleti během opalování. Naprosto ojedinělé a bezkonkurenční složení je výsledkem několikaletého vývoje nových, revolučních receptur. Komplex Max.effect obsahuje například 5 hydratačních a vyživujících extraktů, 4 zklidňující látky, 3 superakcelerátory a 5 extraktů s kombinací všech zmíněných i dalších účinků.

AKTIVNÍ LÁTKY A JEJICH ÚČINKY:

Extrakt z konopí - konopný olej:
Díky vysokému obsahu nejrůznějších aktivních látek a nenasycených mastných kyselin má široké spektrum účinnosti: Posiluje funkci hydrolipidového pláště, chrání pokožku před infekcemi, ztrátou vlhkosti, předčasnou tvorbou vrásek a před silným slunečním zářením. Posiluje její imunitní systém. Napomáhá při léčbě akné, lupénky, ekzémů a dalších kožních onemocněních

Crodamazon castanha do Brazil:
100% přírodní výtažek z brazilského ořechu, divoce rostoucího v brazilském tropickém deštném pralese. Je získáván za přísného dohledu ekologických organizací. Obsahuje vysoké množství vyživujících látek, vitamínů a nenasycených mastných kyselin. Má extrémně vysoké hydratační, vyživující, zvláčňující a zklidňující účinky. Proniká do nejspodnějších vrstev pokožky

Aloe vera
obsahuje vysoce aktivní látku aloin s velice příznivými účinky na pokožku. Nutí ke zvýšené aktivitě zárodečnou vrstvu pokožky, čímž zpomaluje její stárnutí. Vyznačuje se především vysokými zklidňujícími a regeneračními účinky, zmírňuje svědění, velice rychle hojí popáleniny, dodává pokožce pružnost a vláčnost

Zelený čaj
až dvojnásobně účinnější antioxidant než vitamín E. Zabraňuje tvorbě volných radikálů a tím stárnutí pokožky a předčasné tvorbě vrásek

Shea butter
máslo, získávané z divoce rostoucího ořechu ve Střední Africe. V Africe je po celá staletí používán jako efektivní bariéra proti poškozování pleti následkem extrémních povětrnostních podmínek. Vyznačuje se výbornými hydratačními, změkčujícími a antioxidačními účinky. Zabraňuje předčasné tvorbě vrásek

Ušlechtilé oleje: jojobový, avokádový a mandlový olej
exkluzivní čisté ušlechtilé oleje, získávané lisováním za studena. Regenerují, zvláčňují pokožku, jsou bohaté na vitamíny a vyživující látky, velice rychle se vstřebávají, nezanechávají pleť mastnou. Dodávají pokožce elasticitu, zabraňují tvorbě vrásek. Pronikají do nejspodnějších vrstev pokožky, což způsobuje rychlejší a trvalejší opálení

Fucogel 1000 PP
biochemický polysacharid. Dodává výrobkům mimořádnout jemnost a komfortnost. Díky schopnosti zachytit vodu pomocí tvorby jemného filmu na pokožce poskytuje okamžitý a dlouhotrvající hydratační účinek

Calcidone
má vynikající hydratační účinky, stimuluje diferenciaci lidských keratinocytů

Caorange - extrakt z kávovníku a pomerančové slupky
fytoaktivní extrakt z kávovníku a pomerančové slupky. Obsahuje: kofein, theobromin, minerály a stopové prvky ( magnesium, železo ), polyfenoly, lipidy, nenasycené mastné kyseliny, flavonidy, vitamin C, E, karotenoidy, pektiny. Funkcí systému aktivních látek je dodávání energie pokožce. Má vynikající účinky na oživení vzhledu pokožky, kterou zároveň hydratuje, vyživuje a působí proti jejímu stárnutí

Tyrosin
nejdůležitější aktivní látka, obsažená v solární kosmetice. Čím vyšší je koncentrace, tím je opálení rychlejší a intenzivnější. Aktivuje kožní buňky ke zvýšené tvorbě melaninu ( pigmentu ). Látky, jako např. Unipertan, jsou pouze směsi tyrozinu. V solární kosmetice Oranjito je obsažen čistý tyrozin, technologicky navázaný v aktivním komplexu Max.effect na řadu nejúčinnějších transportních aktivních látkek ( nosičů ), což zajišťuje podstatně rychlejší a účinnější proniknutí do nejspodnějších vrstev pokožky. Výsledkem je velice rychlé, kvalitní a trvalé opálení

Tyr-excell
nově vyvinutá látka na bázi tyrosinu, urychlující opálení a podporující zhnědnutí pokožky

Beta - karoten
přírodní látka, jejíž funkcí je aktivace melanocytů a tím uvolnění melaninu ( pigmentu ), čímž je výrazně urychleno opálení, které se déle uchová. Působí jako prevence proti spálení pokožky.

Allantoin
má regenerační, zklidňující a hojivé účinky, minimalizuje kožní podráždění, stimuluje růst nové a zdravé kožní tkáně

Vitamin A
má velký vliv na růst epitelových tkání, zvyšuje odolnost kůže a sliznic proti infekci. Je vhodný pro léčbu akné a poruch rohovatění pokožky

Vitamin C
zvyšuje účinky aktivních látek, dodává pokožce energii

Vitamin E
zpomaluje oxidační procesy v pokožce, čímž zpomaluje její stárnutí. Aktivací germinativní vrstvy způsobuje revitalizaci pokožky. Zabraňuje tvorbě volných radikálů a zabraňuje předčasné tvorbě vrásek

Panthenol
vysoce aktivní látka se zklidňujícími, hojivými a regeneračními účinky, vhodná pro citlivou pleť

Koenzym Q 10
vysoce aktivní látka, která aktivuje přirozenou funkci kožních buněk. Zvyšuje schopnost kvalitněji využít aktivní látky, čímž dojde k lepšímu vyživení a zpevnění pokožky. Zabraňuje tvorbě vrásek a zpomaluje stárnutí pokožky

Urea
Ovlivňuje vazbu vody na buněčné bílkoviny, čímž působí jako hydratační faktor rohové vrstvy epidermis. Aktivně napomáhá penetraci biologicky aktivních látek do kůže

MCT olej
je používán k prevenci ztráty vody z pokožky

Collagen
je základní protein pojivové tkáně. Zpevňuje, napíná a vyhlazuje pokožku, zabraňuje vypařování vody

Všechny 100 % čisté přírodní oleje jsou získávány lisováním za studena bez jakýchkoliv chemických úprav!

 

Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo

 

     
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek